Omega Lojistik ülkemizde ağır nakliyat firmaları arasında uluslar arası hizmet veren bir lojistik firmasıdır.

Omega lojistik uzun yılların verdiği tecrübe, güvenilirlik, ağır nakliyat alanındaki başarası ile müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde önce gelen lojistik firmasıdır.

Giderek yükselen başarımızın sırrı yıllarca müşterileriminiz memnuniyetini ve güvenini kazanmak için gösterdiğimiz çabamızdandır. Bu nedenle yüklü taşıma hizmetlerinde farkımızın başarımızdır.

Şirketimiz, hizmet yelpazesi oldukça geniş bir  lojistik forwarder  kuruluşudur. Yurtdışında Almanya Bulgaristan Gürcistan Azerbaycan Fransa da bağlı olduğumuz acente/ofislerimiz bulunmaktadır.

Özellikle plastik, ambalaj, otomotiv yedek parça , tekstil, makina, kimya, enerji ve inşaat sektörü başta olmak üzere proje taşımaları organize etmekte ve sadece yurtiçine değil transit ve cross trade olarak da dünyanın herhangi bir noktasından başka bir noktasına gerek karayolu gerek havayolu ve gerekse denizyolu bileşenlerini kullanarak multimodal çözümler üretmekteyiz.

 

m
Tamamlanan Teslimat

Ağır nakliyat alanında uluslar arası tamamlanan lojistik işlerimiz.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Ülkemizin öde gelen lojistik firmalarından biri olarak onlarca ülkede hizmet vermekteyiz.

Memnun Müşteriler

Başarımızın sırrı lojistikte bizi tercih edip memnun kalan müşterilerimiz.

Vizyon

İlk olarak güvenilir, değerli ve saygın bir firma olarak, nakliye ve lojistik çözümlerinin en müşteri odaklı küresel sağlayıcısı olmak istiyoruz.

Misyon

Tedarik zincirlerinde değer yaratmak bu nedenle müşterilerimizle işbirliği yaparak Ağır nakliyat Taşımacılığındaki küresel varlığımızdan ve yetkinliğimizden yararlanıyoruz.

Değerlerimiz

Ülkemizi en iyi şekilde temsil ederken sosyal sorumluluk bilincinde çevremize, kaynaklarımıza ve toplumsal değerlerimize, akılcı, verimlilik odaklı güvenilir ve ama saygıyla yaklaşmaktayız

Etik ve Uyum

Omega Lojistik'de işimizi dürüstçe, insan haklarına saygılı, fakat faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerin kültürlerine saygı duyarak ve uygun biçimde, temel çalışma ve çevre standartlarına uymayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Özellikle faaliyet gösterdiğimiz lojistik sektöründe ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmek. Bu nedenle gereken özveriyi göstermek ve  ağır nakliye taşımacılığındaki başarımızı sürekli teknolojik gelişmeler ile uyumla geliştirerek her zaman daha ileriye ulaşmak.